Cara Trade Crypto di Luno

Double Your Net Worth With Cryptocurrencies In The Next 12 Months?
Smart invetors are making fortunes in a brand new asset class that most people have no idea even exists. They're turning small bets of $100 into $1321, $3228 and even as much as $27,144 in a single year! Those who jump on this opportunity right now stand the chance to set themselves up for life, with virtually no downside risk. Want to learn more?
Click here to go watch this exclusive no-cost presentation right now!






Sebagai tanda penghargaan dan support, dapatkan cenderahati TheHaikal Channel di sini: https://thehaikal.info/store

Dalam video kali ini saya kongsikan asas Cara Trade Crypto di Luno. Jika anda belum mendaftar di Luno, boleh daftar secara percuma dan berpeluang untuk dapat Bitcoin bernilai RM25 apabila membeli Crypto bernilai RM250. Gunakan link ini untuk pendaftaran: https://www.luno.com/invite/VK3G7

Video berkaitan:
Luno Berdaftar dengan SC : https://www.youtube.com/watch?v=fYdOLRHD00k

Subscribe Youtube Channel TheHaikal : http://thehaikal.info/subscribe

Support Thehaikal dengan install app dan game percuma:
Color Golf: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.color.golf.freegame
Airship : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.airship.freegame
Hero Pixel : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hero.pixel.adventure.free.game
MiBrain: https://play.google.com/store/apps/details?id=xxx.xxx.mibrain
Slices Pizza : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.slices.pizza.restaurant.maker
Fruit Slash: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.fruit.slash.bounty.maker.free.game
Uno Card: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.uno.card.online.ono.classic.card
Happy Soda: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.happy.soda.drawing.line.free.game
Color Match: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.color.match.panda.free.game
Falling Mood: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.falling.mood.freegame
Cube Fall : https://play.google.com/store/apps/details?id=com.cube.fall.from.heaven.free.game
Super Brain Ball: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.brain.ball.drawing.lines.free.game
Color Balls: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.color.ball.freegame
Bubble Shooter Panda: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.bubble.shooter.panda.rescue.game
Sudoku Games: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.sudoku.brain.puzzle.free.game
Rushy High: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rushy.high.building.jump.free.game
Hoppy Hero: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.hoppy.hero.free.game
Match Brain: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.match.brain.color.puzzle.free.game

Terima kasih 🙂

Jangan lupa untuk subscribe ye 😉

Lawati juga blog saya di:
http://www.wikicara.org
http://www.susahsenangblogger.com
http://www.aplikasiduitonline.com

Follow saya juga di media sosial:

FB : https://www.facebook.com/imthehaikal/
FB: https://www.facebook.com/susahsenangblogger/
Insta: https://www.instagram.com/thehaikal/

You May Also Like